Size Özel Kurslar     Fiyatlar     Çocuklar İçin Hızlı Okuma      Medyada Biz     Reklam Tarifemiz  
Üye Ol
  ANA SAYFA     KURS KAYIT FORMU     SORUN CEVAPLAYALIM     SIKÇA SORULAN SORULAR     HIZLI OKUMA TESTLERİ     İLETİŞİM  
Size Özel Kurslar


Size özel Anlayarak Hýzlý Okuma Kurslarý almak istiyorsanýz, bu kurslarý iki þekilde almanýz mümkündür:

Birincisi merkezimize gelerek bu kurslarý alabilirsiniz.

Ýkincisi sizin tarafýnýzdan önerilen mekan; tarafýmýzdan uygun görülürse, sizin önerdiðiniz mekanda hýzlý okuma kursu alabilirsiniz.

Size özel Anlayarak Hýzlý Okuma Kurslarý toplam 18 saattir. Kurslar her 2 günde bir 3’er saat olarak verilecektir. (Pazartesi, Çarþamba, Cuma veya Salý, Perþembe, Cumartesi gibi…)

Bu kurslardan verim alabilmek için her gün A4 boyutunda 20 sayfa egzersiz yapmanýz istenecektir. Bu egzersizler için harcanan ortalama süre günde en az 2, en fazla 3 saat kadardýr.

Size özel kurslarda, bizim önerdiðimiz mekana gelmeniz halinde özel kurslar kiþi baþý 2400 TL’dir. Size özel hýzlý okuma kurslarýný 2 kiþi almak isterseniz kiþi baþýna 1800 TL, toplam 3600 TL (Kdv Hariç) ödersiniz.

Size özel kurslarda, sizin önerdiðimiz mekana bir hoca göndermemiz halinde özel kurslar kiþi baþý 2800 TL’dir. Size özel hýzlý okuma kurslarýný 2 kiþi almak isterseniz kiþi baþýna 2550 TL, toplam 5600 TL (Kdv Hariç) ödersiniz.

Egzersizleri de hoca kontrolünde yapmak isterseniz, bu durumda kurs süresi 36 saat sürecek; kurs ücreti de ikiye katlanacaktýr. Ancak daha yüksek verim almanýz mümkün olabilecektir. Bu durumda 36 saatlik kurs için toplam 4200 TL (Kdv Hariç) ödersiniz. 36 saatlik kursu 2 kiþi almak isterseniz kiþi baþýna 7500 TL olmak üzere toplam 15000 TL ödersiniz.Kişisel Gelişim Seminerleri
Elmek: bilgi@hizlioku.org ® Copyright 1998-2018 HIZLIOKUYUN
*Bu site, Dr. Muhsin Kadýoğlu'nun danışmanlığında hazırlanmış olup, Türkiye'nin ilk anlayarak hızlı okuma sitesidir.