Size Özel Kurslar     Fiyatlar     Çocuklar İçin Hızlı Okuma      Medyada Biz     Reklam Tarifemiz  
Üye Ol
  ANA SAYFA     KURS KAYIT FORMU     SORUN CEVAPLAYALIM     SIKÇA SORULAN SORULAR     HIZLI OKUMA TESTLERİ     İLETİŞİM  
Yeni Dönem Seminerleri
Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

●İlk hızlı okuma eğitici sertifikasını 1989 yılında biz aldık. ●İlk hızlı okuma kursunu 1989 yılında biz başlattık. ●Türkiye’de ilk hızlı okuma kitabını 1990 yılında biz yazdık. ●İlk hızlı okuma bilgisayar programını 1992 yılında biz hazırladık. ●İlk hızlı okuma internet sitesini 1998 yılında biz kurduk. ●Türkiye’de en tanınmış kişilere biz hızlı okuma öğrettik. ●Hızlı okuma kurslarını üniversite hocalarıyla öğreten sadece biziz ● Hızlı okuma konusunda tam 25 yıllık tecrübeye sahibiz.

Zamanınız ve paranız değerliyse; işi uzmanından öğrenmek istiyorsanız tercihiniz belli... Sadece özel kurslarla devam ediyoruz. (18 Saatlik özel kurs 1800 TL, 2 Kişiye 3600 TL yerine 700 TL indirimle 2400 TL)

Fiyatlar(10 Kişilik Grup Teklifleri İçin): 750 TL (KDV Hariç)

İndirimler: İki kişiye % 4, Dört kişiye % 10, Altı kişiye % 20 indirim.

Tel: 0533 527 9296 Elmek: bilgi@hizlioku.org veya muhsinkadioglu@gmail.com

Özel Kurslar: Kendi mekanımızda, 18 saat olup kişi başına 1800 TL’dir. 

Hızlı Oku, Çok Yaşa... Hürriyet (10 Haziran 1993)
Bu işin ülkemizdeki uzman ve öğreticilerinden Muhsin Kadıoğlu'nun 20 saatlik hızlı okuma semineri sonunda dakikada 23 bin kelimeye kadar (neredeyse küçük bir kitap) okuyabileceğimi öğrenince, artık kuşkuyla bakmayı da bıraktım, bir daha o yana hiç bakmamaya karar verdim. Zira yine Kadıoğlu'nun bizzat yaptığı ölçüme göre ben, dakikada sadece 120 kelime okuyabiliyordum. (Yalçın Pekşen)
Türkiye'de Anlayarak Hızlı Okuma Konusunda İlk Eser Muhsin Kadıoğlu'ndan...
Günümüzde anlayarak hızlı okuma, sanayicisinden bürokratına, işçisinden yöneticisine, ilkokul çağındakilerden üniversite çağındakilere kadar, hemen herkesin ihtiyaç duyduğu acil bir konudur. Muhsin Kadıoğlu'nun Çok Hızlı Okuma Teknikleri adlı eserinin en mühim özelliği, bu alanda yayınlanan ilk ve doyurucu bir eser olması sebebiyle büyük bir ihtiyaca cevap vermesidir.
Türkiye'nin İlk Hızlı Okuma Teknikleri Kitabının Yazarı Muhsin Kadıoğlu Aktüel Dergisi -1991
Bugün bütün insanlarýn zamanı çok değerlidir. İşadamları olsun, öğrenciler olsun herkes benim kitabımdan çok yararlanabilir. Bu, üniversite sınavlarına hazırlanan gençler için de çok yararlı olacaktır. Piyasada kitapların yanında çeşitli kurslar da var. Bu güne kadar pek çok kişi kurslarımıza katıldı. Hatta aralarında milletvekilleri bile var.
Siz de Kennedy gibi okuyun Yeni Şafak (21 Ocak 2002)
Okumaya meraklı biriyseniz, okuduğunuz kitaplar günlerce baş þucunuzda sayfaları katlanmış olarak durmaz. Elinize aldığınız kitabı, aynı gün hatta bir iki saat içinde bitirirsiniz. Dakikada ortalama 800 kelime hızına ulaşırsanız, 180 sayfalık romanı bir saatte okuyabileceksiniz.
Kişisel Gelişim Seminerleri
Elmek: bilgi@hizlioku.org ® Copyright 1998-2018 HIZLIOKUYUN
*Bu site, Dr. Muhsin Kadýoğlu'nun danışmanlığında hazırlanmış olup, Türkiye'nin ilk anlayarak hızlı okuma sitesidir.